
calcActive())">
7,92 €
HT:
6,60 €
6,73 €
HT:
5,61 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51075182
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Verzinkt 3/4"x4" UNC
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 heeft een sterke verbinding en is geschikt voor zware toepassingen. De bout heeft een diameter van 3/4 inch en een lengte van 4 inch (102 mm). De draad is uitgevoerd in UNC met 10 draden per inch. De bout is deels met draad (b = 45 mm) en heeft een zeskantkop met een hoogte van 12,56 mm, wat zorgt voor een stevige grip bij het vastzetten. De verzinkte laag beschermt tegen roest en verlengt de levensduur, ook bij gebruik in vochtige omgevingen. De treksterkte van 800 N/mm² maakt de bout betrouwbaar voor industriële montage en constructiewerk.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 4 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
7,92 €
HT:
6,60 €
6,73 €
HT:
5,61 €
HT:
