
calcActive())">
3,46 €
HT:
2,88 €
2,94 €
HT:
2,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074469
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 1/2"x4" Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 van zwart staal 8.8 heeft een draadtype UNC 1/2" en een lengte van 4 inch (102 mm). De bout heeft een zeskantkop met een hoogte van 8,8 mm en een sleutelwijdte van 3/4 inch. De draadmaat is 1/2" met 13 draden per inch. De bout is sterk en geschikt voor stevige verbindingen in metaalconstructies en machines. De treksterkte van 800 N/mm² zorgt voor een vaste verbinding die niet snel loskomt. De zwarte afwerking biedt extra bescherming tegen slijtage en geeft een nette, strakke uitstraling in elke montage.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 8,8 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 4 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 32 |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3,46 €
HT:
2,88 €
2,94 €
HT:
2,45 €
HT:
