
calcActive())">
1 684,96 €
HT:
1 404,13 €
1 432,21 €
HT:
1 193,51 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080110
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F26, AW26, lengte: 1210 mm
De Weasler aftakas F26 AW26 met een lengte van 1210 mm is een sterke en betrouwbare aandrijfas voor standaard toepassingen. Beide zijden hebben een 1 3/8", 6-spline aansluiting. De sterprofielbuis met G8/G9 passing zorgt voor stabiele krachtoverbrenging. De kruizen van 42 x 104 mm bieden extra stevigheid. Dit model is geschikt tot 113 pk bij 540 omw/min en 175 pk bij 1000 omw/min. De aftakas heeft een treksluiting aan beide kanten en wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing. Ontworpen voor dagelijks gebruik bij verschillende machines in de landbouw.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW26 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G8/G9 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Sterprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 113/85 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 175/130 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 684,96 €
HT:
1 404,13 €
1 432,21 €
HT:
1 193,51 €
HT:
