
calcActive())">
309,67 €
HT:
258,06 €
263,22 €
HT:
219,35 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080186
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas AGM1 | 1 3/8" 6 spline | Lz 1010 mm | Treksluiting
De Walterscheid aftakas AGM1 met treksluiting is gemaakt voor betrouwbaar koppel tussen trekker en werktuig. De as heeft een lengte van 1010 mm en beide zijden hebben een 1 3/8" 6-spline profiel. De kruisgrootte is 22 x 55 mm en de profielbuissparing is 00c/0A. De dubbele treksluiting zorgt voor een vaste verbinding en makkelijk losmaken. De as wordt geleverd met afscherming type AGD10 en sluiting ASGE. Aan beide kanten is de aansluiting gelijk, wat wisselen eenvoudig maakt. Een duidelijke gebruiksaanwijzing is bijgevoegd, zodat montage en onderhoud snel gaan.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | AGM1 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 00c/0A |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 55 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 55 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Afscherming | AGD10 |
| Sluiting | ASGE |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
309,67 €
HT:
258,06 €
263,22 €
HT:
219,35 €
HT:
