
calcActive())">
1 050,25 €
HT:
875,21 €
892,72 €
HT:
743,93 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080647
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakashelft WWH 2380 éénzijdig groothoek 1 3/8" 6 splines
De Walterscheid Aftakashelft WWH 2380 éénzijdig groothoek is gemaakt voor zwaar werk in landbouwmachines. Deze aftakas heeft een groothoek aan één kant en een citroenprofiel voor soepele krachtoverdracht. De werktuigzijde heeft een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De automatische treksluiting zorgt voor een stevige koppeling zonder extra moeite. De lengte (Lz) is 1125 mm. De kruisgrootte is 27 x 75 x 24 x 91 mm. Deze uitvoering heeft een SDF 15 afscherming en QSG‑sluiting. De aftakashelft wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing, zodat montage en onderhoud eenvoudig zijn.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Grootte | 2380 |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1125 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting |
| Profielbuissparing | 0vGA |
| Afscherming | SDF 15 |
| Sluiting | QSG |
| Type | WWH |
| A (profiel) | 1 3/8" (6) |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 050,25 €
HT:
875,21 €
892,72 €
HT:
743,93 €
HT:
