Smalle V-snaar SPA x 1425mm (12,7x10mm) | SPAX1425, 29SPA1425
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar SPA x 1425mm (12,7x10mm) | SPAX1425, 29SPA1425
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel SPA, een binnenlengte van 1398mm, een werklengte van 1425mm, een buitenlengte van 1443mm en een hoogte van 10mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar SPA x 1425mm (12,7x10mm) | SPAX1425, 29SPA1425