
calcActive())">
€ 35,02
Excl. BTW:
€ 28,94
€ 29,77
Excl. BTW:
€ 24,60
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50053101
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet zeskant krachtdopsleutel 22 mm, chroom vanadium speciaal staal, 85 mm
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 22 en vervaardigd uit hoogwaardig chroom vanadium speciaal staal, is deze krachtdopsleutel duurzaam en betrouwbaar. De gefosfateerde en geoliede oppervlakte zorgt voor een optimale bescherming tegen roest en corrosie. Met een lengte van 85 mm en een uitgang van 1/2", is deze krachtdopsleutel geschikt voor diverse toepassingen. De perfecte combinatie van kwaliteit en functionaliteit maakt deze krachtdopsleutel een must-have in elke gereedschapskist.
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 85 |
| Sleutelmaat | 22 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Sleutelwijdte (s1) | 22 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 32.5 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 30 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 35,02
Excl. BTW:
€ 28,94
€ 29,77
Excl. BTW:
€ 24,60
Excl. BTW:
