
calcActive())">
€ 2,99
Excl. BTW:
€ 2,47
€ 2,54
Excl. BTW:
€ 2,10
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074466
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 1/2" x 70 mm Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft UNC-draad van 1/2” met een lengte van 70 mm. De kop is zeskantvormig en past op een sleutel van 3/4 inch. De draadlengte is 32 mm, en de bout heeft 13 draden per inch. De treksterkte van 800 N/mm² zorgt voor stevige verbindingen bij montage van metalen delen of machines. De zwarte afwerking geeft extra bescherming tegen slijtage en roest. Deze bout voldoet aan ISO 4014 en is geschikt voor gebruik in werkplaats, industriële toepassingen en reparaties.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 8,2 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 3/4 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 32 |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 2,99
Excl. BTW:
€ 2,47
€ 2,54
Excl. BTW:
€ 2,10
Excl. BTW:
