
calcActive())">
€ 7,49
Excl. BTW:
€ 6,19
€ 6,36
Excl. BTW:
€ 5,26
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51075178
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 3/4" x 70mm Staal 8.8 UNC Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 met afmeting 3/4" x 70 mm is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft gedeeltelijk draad met UNC spoed en tien draden per inch. De kop is zeskantig en heeft een hoogte van 12,56 mm, wat zorgt voor stevige grip bij het aandraaien. Door de zwarte afwerking is de bout beter beschermd tegen slijtage en ziet hij er netjes uit. Geschikt voor gebruik in machines, constructies of andere toepassingen waar een stevige verbinding nodig is. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm² en is betrouwbaar bij zware belasting.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 3/4 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 7,49
Excl. BTW:
€ 6,19
€ 6,36
Excl. BTW:
€ 5,26
Excl. BTW:
