
calcActive())">
€ 7,49
Excl. BTW:
€ 6,19
€ 6,36
Excl. BTW:
€ 5,26
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51075179
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Zwart 3/4" UNC x 76 mm
De zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 met zwarte afwerking heeft een draadmaat van 3/4" UNC en een lengte van 76 mm. Deze bout heeft een zeskantkop met een hoogte van 12,56 mm en is geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies en werkplaats toepassingen. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm², wat zorgt voor een sterke en betrouwbare verbinding. De draadlengte is 45 mm en er zitten 10 draden per inch. De zwarte laag beschermt tegen roest en slijtage. Deze bout voldoet aan ISO 4014 en biedt een vaste kwaliteit voor industrieel gebruik.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 7,49
Excl. BTW:
€ 6,19
€ 6,36
Excl. BTW:
€ 5,26
Excl. BTW:
