
calcActive())">
€ 7,99
Excl. BTW:
€ 6,60
€ 6,79
Excl. BTW:
€ 5,61
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51075180
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 3/4"x3 1/4" Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft draadtype UNC met maat 3/4" en een lengte van 3 1/4" (83 mm). De schroefdraad loopt deels over de schacht, wat zorgt voor een stevige verbinding bij montage van staalconstructies of machines. De kop is zeskantig en heeft een hoogte van 12,56 mm, geschikt voor sleutelmaat 19,05 mm. De zwarte afwerking geeft extra bescherming tegen slijtage en een nette uitstraling. Met een treksterkte van 800 N/mm² biedt deze bout hoge sterkte en betrouwbaarheid onder zware belasting.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 1/4 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 7,99
Excl. BTW:
€ 6,60
€ 6,79
Excl. BTW:
€ 5,61
Excl. BTW:
