
calcActive())">
€ 8,49
Excl. BTW:
€ 7,02
€ 7,21
Excl. BTW:
€ 5,96
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51075183
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 3/4" x 4 1/2" Staal 8.8 Zwart UNC
Deze zeskantbout DIN 931 3/4" x 4 1/2" is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8. De bout heeft een zwarte afwerking en een zeskantkop met hoogte van 12,56 mm. De lengte is 114 mm en de schroefdraad is 3/4" UNC met 10 draden per inch. Door de treksterkte van 800 N/mm² is de bout geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies. De deels getapte schacht van 45 mm zorgt voor een goede passing en sterke grip. Deze bout voldoet aan de ISO 4014 norm en is betrouwbaar voor gebruik in werkplaats en industrie.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 4 1/2 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 8,49
Excl. BTW:
€ 7,02
€ 7,21
Excl. BTW:
€ 5,96
Excl. BTW:
