
calcActive())">
4,58 €
HT:
3,82 €
3,90 €
HT:
3,25 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51019608
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Bit 25mm Speciaal staal 6kant-Antrieb ISO 1173 C6,3 (1/4") - 100mm
Op zoek naar een betrouwbare en duurzame bit voor al je schroefklussen? De Hazet Bit van 25mm is gemaakt van speciaal staal en heeft een 6kant-Antrieb ISO 1173 C6,3 (1/4") aandrijving van 100mm lang. Met een mesbreedte van 6.5mm en een meshoogte van 1.2mm is deze bit perfect voor precisiewerk. Of je nu een professional bent of gewoon graag klust, deze bit biedt de kwaliteit en prestaties die je nodig hebt. Bestel de Hazet Bit 25mm vandaag nog en ervaar het gemak van hoogwaardig gereedschap!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 25 |
| Materiaal | Speciaal staal |
| Grootte aandrijving (mm/inch) | 10 |
| Norm | 6kant-Antrieb ISO 1173 C6,3 (1/4″)/ISO 2351-1 C6,3 |
| Lengte | 25 mm |
| Messenbreedte | 6.5 mm |
| Messenhoogte | 1.2 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4,58 €
HT:
3,82 €
3,90 €
HT:
3,25 €
HT:
