
calcActive())">
4,58 €
HT:
3,82 €
3,90 €
HT:
3,25 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51019610
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Bit 25mm Speciaal staal ISO 1173 C6,3 (1/4") - 100 tekens
De Hazet Bit 25mm is een krachtig stuk gereedschap gemaakt van speciaal staal, ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Met een lengte van 25 mm en een aandrijving van 4 mm (1/4"), voldoet deze bit aan de ISO 1173 C6,3 norm. De zeskantige aandrijving zorgt voor een stevige grip en maakt het eenvoudig om moeiteloos te werken. Met een messenbreedte van 4 mm en een hoogte van 0.5 mm is deze bit ideaal voor verschillende klussen. Vertrouw op de kwaliteit van Hazet voor al je schroefwerk!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 25 |
| Materiaal | Speciaal staal |
| Grootte aandrijving (mm/inch) | 4 |
| Norm | 6kant-Antrieb ISO 1173 C6,3 (1/4″)/ISO 2351-1 C6,3 |
| Lengte | 25 mm |
| Messenbreedte | 4 mm |
| Messenhoogte | 0.5 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4,58 €
HT:
3,82 €
3,90 €
HT:
3,25 €
HT:
