
calcActive())">
1 788,71 €
HT:
1 490,59 €
1 520,40 €
HT:
1 267,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032272
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 P LF DX D60 - 4350 l/min
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 P LF DX D60 is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 4350 liter per minuut zorgt deze pomp voor efficiënte en betrouwbare prestaties. De MEC 4000 P LF DX D60 is uitgerust met een cilindrische as van 30 mm en heeft een aansluiting van 60 mm. Dankzij het gedwongen smeringssysteem en de juiste oliën is deze vacuümpomp duurzaam en onderhoudsvriendelijk. Met een rechtsdraaiende draairichting en diverse veiligheidsvoorzieningen, zoals overdruk- en onderdrukventielen, voldoet deze pomp aan al jouw eisen. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 P LF DX D60!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 30 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 4350 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 30 |
| Uitvoering | MEC 4000 P LF DX D60 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 788,71 €
HT:
1 490,59 €
1 520,40 €
HT:
1 267,00 €
HT:
