
calcActive())">
2 093,65 €
HT:
1 744,71 €
1 779,60 €
HT:
1 483,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032274
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 D LF SX D60 - 4350 l/min
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 D LF SX D60 is een krachtige en betrouwbare vacuümpomp die perfect is voor mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 4350 liter per minuut en een aansluiting van 60 mm, levert deze pomp indrukwekkende prestaties. De MEC 4000 D LF SX D60 is uitgerust met een gedwongen smeringssysteem en overdruk- en onderdrukventielen van respectievelijk 1 1/4" en 1 1/2". De pomp vereist specifieke compressorolie en tandwielhuisvulling voor gebruik. Met zijn robuuste uitvoering en linksdraaiende draairichting is deze vacuümpomp een essentiële toevoeging aan jouw mestverwerkingsapparatuur.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 4350 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 4000 D LF SX D60 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 093,65 €
HT:
1 744,71 €
1 779,60 €
HT:
1 483,00 €
HT:
