
calcActive())">
2 586,24 €
HT:
2 155,20 €
2 198,30 €
HT:
1 831,92 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032285
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 8000 P LA DX D80 - 8100 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die jouw mestverwerking naar een hoger niveau tilt? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 8000 P LA DX D80 is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 8100 l/min en een aansluiting van 80 mm, is deze pomp ontworpen om topprestaties te leveren. De MEC 8000 P LA DX D80 is uitgerust met een cilindrische as van Ø 32 mm en draait rechtsom voor optimale efficiëntie. Het automatische smeringssysteem zorgt voor een soepele werking, terwijl het overdrukventiel en onderdrukventiel van 1 1/2" de veiligheid waarborgen. Voor gebruik dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te vullen. Kies voor betrouwbaarheid en prestaties met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 8000 P LA DX D80!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 8100 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 32 |
| Uitvoering | MEC 8000 P LA DX D80 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 586,24 €
HT:
2 155,20 €
2 198,30 €
HT:
1 831,92 €
HT:
