
calcActive())">
1 367,60 €
HT:
1 139,67 €
1 162,46 €
HT:
968,72 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034095
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0101/560, 8" - Hydraulisch dubbelwerkend, NW 200mm
De MZ Mestafsluiter Art.0101/560, 8" is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Met hydraulische dubbelwerkende schuifbediening en een NW van 200mm, biedt deze mestafsluiter betrouwbare prestaties. De flens naar flens aansluiting zorgt voor een naadloze integratie in je systeem. Met een max. werkdruk van 8 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omstandigheden. De compacte afmetingen (L: 160mm, A: 390mm, h: 206mm) maken installatie eenvoudig. Kies voor kwaliteit en duurzaamheid met de MZ Mestafsluiter Art.0101/560, 8".
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 200 |
| NW (inch) | 8" |
| Max. werkdruk (bar) | 8 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 160 |
| A (mm) | 390 |
| H (mm) | 206 |
| I1 (mm) | 180 |
| I2 (mm) | 295 |
| Referentienr. | ARZO0101200560 |
| I (mm) | 293 |
| H (mm) | 450 |
| Uitvoering | 8" zonder afvoer Art. 0101/560 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 367,60 €
HT:
1 139,67 €
1 162,46 €
HT:
968,72 €
HT:
