
calcActive())">
514,72 €
HT:
428,93 €
437,51 €
HT:
364,59 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034432
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Snelafsluiter Art.0034, 6"
De MZ Snelafsluiter Art.0034, 6" is de perfecte keuze voor efficiënte mestafsluiting in uw landbouwactiviteiten. Met een wigvormige schuifafsluiter en handhendel voor eenvoudige bediening, biedt deze snelafsluiter optimale controle over de meststroom. De flens naar binnendraad aansluiting zorgt voor een stevige bevestiging. Met een NW van 145 mm (6") en een maximale werkdruk van 6 bar, is deze snelafsluiter geschikt voor diverse toepassingen. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C en een robuuste constructie is de MZ Snelafsluiter Art.0034, 6" een betrouwbare keuze voor uw mestverwerkingssysteem. Voeg deze hoogwaardige snelafsluiter vandaag nog toe aan uw landbouwuitrusting!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Handhendel |
| Aansluitwijze | Flens → binnendraad |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 6 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15° → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 145 |
| L (mm) | 468 |
| H (mm) | 233 |
| S (mm) | 180 |
| Referentienr. | ARZO0034150000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 106 |
| H (mm) | 323 |
| Uitvoering | 6" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
514,72 €
HT:
428,93 €
437,51 €
HT:
364,59 €
HT:
