
calcActive())">
0,85 €
HT:
0,71 €
0,73 €
HT:
0,61 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51076191
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantmoer DIN 934 8 staal 8.8 gegalvaniseerd UNF 5/8" 18 TPI
Deze zeskantmoer DIN 934 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De moer heeft een draad van 5/8 inch met 18 draden per inch en een UNF-fijn draadprofiel. Het gegalvaniseerde oppervlak geeft bescherming tegen roest en verlengt de levensduur, ook bij gebruik in vochtige omstandigheden. De sleutelmaat is 23,8 mm en de hoogte 13,9 mm. Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze moer geschikt voor stevige verbindingen in industriële en werkplaats-toepassingen. Geschikt voor bouten met dezelfde draadmaat en normering voor een betrouwbare passing.
Caractéristiques
| Type | Zeskantmoer |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Spoed | 1,75 |
| Sleutelmaat | 23,8 |
| Borgmoer | Nee |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| ISO nr. | 4032 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Matériel | Staal |
| DIN | 934 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| A (mm) | 13,9 |
| Ø d (inch) | 5/8" |
| Aantal draden per inch | 18 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,85 €
HT:
0,71 €
0,73 €
HT:
0,61 €
HT:
