
calcActive())">
0,14 €
HT:
0,12 €
0,12 €
HT:
0,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51076035
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
16% Remise
Description / Zeskantmoer DIN 934 4 staal 8.8 gegalvaniseerd UNF 1/4" sleutelmaat 11
Deze zeskantmoer DIN 934 is gemaakt van staal in kwaliteit 8.8 en heeft een gegalvaniseerde laag die bescherming geeft tegen roest. De moer heeft een UNF-draad van 1/4 inch met 28 draden per inch en een spoed van 2,5. De sleutelmaat is 11 mm en de hoogte is 5,6 mm. Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze moer geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies. Door de gladde afwerking draait de moer goed vast zonder beschadiging van de bout. Toepasbaar in industriële montagemateriaal en werkplaatsen waar betrouwbare bevestiging nodig is.
Caractéristiques
| Type | Zeskantmoer |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Spoed | 2,5 |
| Sleutelmaat | 11 |
| Borgmoer | Nee |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| ISO nr. | 4032 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Matériel | Staal |
| DIN | 934 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| A (mm) | 5,6 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| Aantal draden per inch | 28 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,14 €
HT:
0,12 €
0,12 €
HT:
0,10 €
HT:
