
calcActive())">
0,43 €
HT:
0,36 €
0,36 €
HT:
0,30 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51076162
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
16% Remise
Description / Zeskantmoer DIN 934 2 staal 8.8 gegalvaniseerd 1/2" UNC 19mm sleutelmaat
Deze zeskantmoer DIN 934 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De moer is gegalvaniseerd, wat zorgt voor een goede bescherming tegen roest. Ze past op bouten met 1/2 inch UNC draad en heeft een sleutelmaat van 19 mm. De draadspoed is 1,5 mm met 13 draden per inch. De moer heeft een hoogte van 11,1 mm en een buitendiameter van 12,7 mm. Dankzij de treksterkte van 800 N/mm² blijft de verbinding stevig, ook bij hoge belasting. Geschikt voor industriële toepassingen waar betrouwbaarheid en duurzaamheid belangrijk zijn. De moer is niet zelfborgend en volgt ISO-norm 4032.
Caractéristiques
| Type | Zeskantmoer |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Spoed | 1,5 |
| Sleutelmaat | 19 |
| Borgmoer | Nee |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| ISO nr. | 4032 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Matériel | Staal |
| DIN | 934 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| A (mm) | 11,1 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| Aantal draden per inch | 13 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,43 €
HT:
0,36 €
0,36 €
HT:
0,30 €
HT:
