
calcActive())">
415,54 €
HT:
346,28 €
353,21 €
HT:
294,34 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080066
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: G1, lengte: 1210 mm
De BONDIOLI & PAVESI aftakas G1 met een lengte van 1210 mm is geschikt voor standaard toepassingen in de landbouw. De as heeft aan beide kanten een 1 3/8", 6-spline aansluiting en gebruikt het Italiaanse profiel. De drukstiftkoppeling maakt monteren en losnemen eenvoudig en veilig. De kruisgrootte is 22 x 54,8 mm aan beide zijden. Deze aftakas levert tot 16 pk bij 540 omw/min en tot 25 pk bij 1000 omw/min, met een maximaal koppel van 210 Nm. De gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd. Een betrouwbare keuze voor trekkers en werktuigen in de Global serie standaard (100 oude serie).
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | G1 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 26,5x 4,0 / 32,5 x 2,10 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Global serie standaard (100 oude serie) |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 16/12 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 25/18 |
| Nm (540 omw./min.) | 210 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 172 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
415,54 €
HT:
346,28 €
353,21 €
HT:
294,34 €
HT:
