
calcActive())">
861,82 €
HT:
718,18 €
732,54 €
HT:
610,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080073
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: G8, lengte: 1210 mm
De BONDIOLI & PAVESI aftakas G8 met lengte 1210 mm is een stevige aandrijfas voor landbouwmachines. De as heeft aan beide kanten een 1 3/8", 6-spline aansluiting en werkt met een drukstiftsluiting. Het Italiaanse profiel zorgt voor een goede krachtoverdracht. De aftakas hoort bij de Global serie standaard en kan tot 83 pk bij 540 omw./min leveren, of 130 pk bij 1000 omw./min. De koppelwaarden zijn 1080 Nm en 913 Nm. De kruisstukken aan beide zijden meten 35 x 93,5 mm. Deze as is geschikt voor veel trekkers en werktuigen. Een duidelijke gebruiksaanwijzing zit bij het product.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | G8 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 45,0 x 5,5 / 54,0 x 4,5 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 35 x 93,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 35 x 93,5 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Global serie standaard (100 oude serie) |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 83/61 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 130/96 |
| Nm (540 omw./min.) | 1080 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 913 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
861,82 €
HT:
718,18 €
732,54 €
HT:
610,45 €
HT:
