
calcActive())">
324,77 €
HT:
270,64 €
276,05 €
HT:
230,04 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080254
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW20 1 3/8" 6 splines - Citroenprofiel - Treksluiting
Deze Weasler aftakas AW20 met citroenprofiel is gemaakt voor een betrouwbare krachtoverbrenging tussen trekker en werktuig. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. Het type AW20 heeft een lengte van 460 mm en is voorzien van een treksluiting voor stevig vastzetten en snel losmaken. De kruisgrootte is 24 x 61 mm aan beide kanten. Het profiel G3/G4 zorgt voor een stabiele werking, zelfs bij hoge belasting. Deze standaarduitvoering wordt geleverd met een handleiding en past in veel voorkomende aandrijfsystemen binnen landbouwmachines.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW20 |
| Lz (mm) | 460 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
324,77 €
HT:
270,64 €
276,05 €
HT:
230,04 €
HT:
