
calcActive())">
579,71 €
HT:
483,09 €
492,76 €
HT:
410,63 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080287
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW35 1 3/8" 6 splines 810mm Citroenprofiel
De Weasler aftakas AW35 met citroenprofiel is een stevige as voor standaard toepassingen in de landbouw. De lengte is 810 mm en beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De as heeft een treksluiting aan beide kanten, wat zorgt voor een vaste en veilige koppeling. De kruisgrootte is 32 x 76 mm aan zowel de trekker- als werktuigzijde. Door het citroenprofiel schuift de as soepel in en uit bij wisselende werkhoeken. Deze uitvoering hoort bij het standaardtype en wordt geleverd met een handleiding voor juist gebruik en montage. Geschikt voor diverse machines met een AW35 koppeling.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW35 |
| Lz (mm) | 810 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
579,71 €
HT:
483,09 €
492,76 €
HT:
410,63 €
HT:
