
calcActive())">
634,34 €
HT:
528,62 €
539,20 €
HT:
449,33 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080288
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW35 1 3/8" 6 splines 1210 mm Treksluiting
De Weasler aftakas AW35 met treksluiting is een stevige en betrouwbare aftakas voor standaard toepassingen. De lengte is 1210 mm en beide zijden hebben een 1 3/8" as met 6 splines. De aftakas heeft een citroenprofiel en is voorzien van een G5/G6 profielbuis. De kruisgrootte is 32 x 76 mm aan beide kanten. Dankzij het treksluitsysteem blijft de verbinding goed vastzitten tijdens gebruik. De aftakas is geschikt voor trekkers en werktuigen met dezelfde spline-uitvoering. Deze uitvoering hoort bij de standaardserie en wordt geleverd met handleiding voor veilig gebruik en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW35 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
634,34 €
HT:
528,62 €
539,20 €
HT:
449,33 €
HT:
