
calcActive())">
673,39 €
HT:
561,16 €
572,38 €
HT:
476,98 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080898
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W200E, lengte: 1010 mm, K32B koppeling 1 3/8" 6 splines
Deze Walterscheid aftakas W200E is gemaakt voor zwaar gebruik en zorgt voor een betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De as heeft een lengte van 1010 mm en een K32B koppeling met 1 3/8" 6-spline aansluiting aan beide zijden. De kruisgrootte is 24 x 61 mm aan zowel de A- als B-zijde. De as heeft een veilige SD 15 afscherming en een AZG/ZV-sluiting. De koppeling vangt tot 55 daNm aan belasting op en biedt bescherming tegen overbelasting. Geschikt voor vermogens tot 31 pk bij 1000 tpm of 20 kW bij 540 tpm. Bij levering zit een duidelijke gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Grootte | 200E |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 1010 |
| Koppeling | K32B (55 daNm) |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Afscherming | SD 15 |
| Sluiting | AZG/ZV |
| Type | W |
| Uitvoering | K32B (55 daNm) |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 31 / 20 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
673,39 €
HT:
561,16 €
572,38 €
HT:
476,98 €
HT:
