
calcActive())">
425,46 €
HT:
354,55 €
361,63 €
HT:
301,36 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080175
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W200E, lengte: 710 mm, 1 3/8" 6 splines, 540 omw/min
De Walterscheid aftakas W200E heeft een lengte van 710 mm en is gemaakt voor een stabiele en betrouwbare krachtoverdracht. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. Het treksluitsysteem zorgt voor een stevige koppeling zonder speling. Deze aftakas werkt bij 540 omw/min en heeft een vermogen van 20 kW (31 pk). Het citroenprofiel en de kruisgrootte van 24 x 61 mm geven extra stevigheid bij zwaar werk. De as is voorzien van een SD 15 afscherming voor goede veiligheid. Geschikt voor gebruik tussen trekker en werktuig in standaard toepassingen. Gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 200E |
| Lz (mm) | 710 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Afscherming | SD 15 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AZG / ASGE |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 31 / 20 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
425,46 €
HT:
354,55 €
361,63 €
HT:
301,36 €
HT:
