
calcActive())">
405,62 €
HT:
338,02 €
344,77 €
HT:
287,31 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080360
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W100E, lengte: 1010 mm, 1 3/8" 6 splines, 540 omw/min
Deze Walterscheid aftakas W100E heeft een lengte van 1010 mm en is gemaakt voor aandrijving tot 540 omw/min. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines, wat zorgt voor een sterke en betrouwbare koppeling tussen trekker en werktuig. De aftakas heeft een citroenprofiel en is voorzien van een treksluiting aan beide kanten. Het kruisstuk meet 22 x 54,8 mm en de as is uitgerust met een SD 05 afscherming voor veilige werking. De as levert een vermogen van 18 pk bij 1000 omw/min of 12 kW bij 540 omw/min. Een duidelijke gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 100E |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 00c/0a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Afscherming | SD 05 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AZG / ASGE |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 18 / 12 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
405,62 €
HT:
338,02 €
344,77 €
HT:
287,31 €
HT:
