
calcActive())">
€ 5,49
Excl. BTW:
€ 4,54
€ 4,67
Excl. BTW:
€ 3,86
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074712
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/8" x 83mm Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 heeft een zwarte afwerking en een draadtype UNC 5/8" x 83 mm. De bout heeft een zeskantkop met een hoogte van 10,23 mm en biedt een treksterkte van 800 N/mm². Dit maakt hem sterk en geschikt voor stevige verbindingen in industriële toepassingen. De bout heeft 11 draden per inch, een schroefdraadlengte van 38 mm en een totale lengte van 83 mm. De zwarte laag beschermt tegen slijtage en zorgt voor een nette uitstraling. Veel gebruikt bij montage van machines, constructies en andere toepassingen waar betrouwbaarheid telt.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 1/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 38 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 5,49
Excl. BTW:
€ 4,54
€ 4,67
Excl. BTW:
€ 3,86
Excl. BTW:
