
calcActive())">
4 176,00 €
HT:
3 480,00 €
3 549,60 €
HT:
2 958,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032301
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC II 13500 D LF SX D100 (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die lang meegaat? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC II 13500 D LF SX D100 (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 13845 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, is deze pomp ideaal voor mestverwerking en biogastechniek. De MEC II 13500 D LF SX D100 is uitgerust met gedwongen smering en overdruk- en onderdrukventielen van respectievelijk 2" en 1 1/2". Voor optimale prestaties dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 te gebruiken. Kies voor duurzaamheid en efficiëntie met deze Battioni Pagani vacuümpomp!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 13845 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC II 13500 D LF SX D100 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 176,00 €
HT:
3 480,00 €
3 549,60 €
HT:
2 958,00 €
HT:
