
calcActive())">
4 312,94 €
HT:
3 594,12 €
3 666,00 €
HT:
3 055,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032344
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min, 100 mm aansluiting
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min met 100 mm aansluiting is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 11870 liter per minuut en een aandrijving van 1 3/8" en 6 splines, levert deze pomp topprestaties. De Star 72 MAV LF SX D100 STD uitvoering zorgt voor efficiënte werking. Met een toerental van 1000 omw/min en gedwongen smeringssysteem ben je verzekerd van duurzaamheid en betrouwbaarheid. Voor optimale prestaties dien je de voorgeschreven compressorolie en tandwielhuisolie te gebruiken. Investeer in kwaliteit en kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp Star!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 72 MAV LF SX D100 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 312,94 €
HT:
3 594,12 €
3 666,00 €
HT:
3 055,00 €
HT:
