
calcActive())">
554,38 €
HT:
461,98 €
471,23 €
HT:
392,69 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034185
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0050, 6" - Schuifafsluiter, Flens → flens, Max. werkdruk 4 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0050, 6" is dé oplossing voor een soepele en efficiënte mestafsluiting. Met een wigvormige schuifafsluiter en een maximale werkdruk van 4 bar, ben je verzekerd van optimale prestaties. De afsluiter heeft een aansluiting van flens naar flens, met een diameter van 145 mm (6 inch). Dankzij de stevige constructie en de spindelbediening is deze afsluiter duurzaam en gemakkelijk te gebruiken. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze afsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Upgrade je mestverwerkingssysteem met de MZ Mestafsluiter Art.0050, 6" en ervaar het gemak en de betrouwbaarheid die het biedt.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 145 |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 277 |
| L1 (mm) | 106 |
| Referentienr. | ARZO0050150000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 110 |
| H (mm) | 390 |
| Uitvoering | 6", met spindel |
| Menkenr. | 86572 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
554,38 €
HT:
461,98 €
471,23 €
HT:
392,69 €
HT:
