
calcActive())">
2,47 €
HT:
2,06 €
2,10 €
HT:
1,75 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074004
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 11,11 x 88,9 8.8 (X-RS E 5 III)
Deze zeskantbout DIN 931 heeft een diameter van 11,11 mm (7/16") en een lengte van 89 mm. De bout is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8, wat zorgt voor hoge sterkte en betrouwbaarheid. De draadsoort is UNC met 14 draden per inch. De kop is zeskantig, met een kophoogte van 7,1 mm en een sleutelwijdte van 5/8". De bout is verzinkt voor bescherming tegen roest en slijtage. Geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies waar kracht en nauwkeurigheid belangrijk zijn. ISO-norm 4014 garandeert maatvastheid en compatibiliteit binnen technische toepassingen.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 7,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 11,11 (7/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 7/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Grootte | III |
| L (inch) | 3 1/2 |
| Ø d (inch) | 7/16" |
| B (mm) | 29 |
| S (inch) | 5/8 |
| Aantal draden per inch | 14 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2,47 €
HT:
2,06 €
2,10 €
HT:
1,75 €
HT:
