
calcActive())">
2,96 €
HT:
2,47 €
2,52 €
HT:
2,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074466
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 1/2" x 70 mm Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft UNC-draad van 1/2” met een lengte van 70 mm. De kop is zeskantvormig en past op een sleutel van 3/4 inch. De draadlengte is 32 mm, en de bout heeft 13 draden per inch. De treksterkte van 800 N/mm² zorgt voor stevige verbindingen bij montage van metalen delen of machines. De zwarte afwerking geeft extra bescherming tegen slijtage en roest. Deze bout voldoet aan ISO 4014 en is geschikt voor gebruik in werkplaats, industriële toepassingen en reparaties.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 8,2 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 3/4 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 32 |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2,96 €
HT:
2,47 €
2,52 €
HT:
2,10 €
HT:
