
calcActive())">
7,43 €
HT:
6,19 €
6,31 €
HT:
5,26 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51075178
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 3/4" x 70mm Staal 8.8 UNC Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 met afmeting 3/4" x 70 mm is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft gedeeltelijk draad met UNC spoed en tien draden per inch. De kop is zeskantig en heeft een hoogte van 12,56 mm, wat zorgt voor stevige grip bij het aandraaien. Door de zwarte afwerking is de bout beter beschermd tegen slijtage en ziet hij er netjes uit. Geschikt voor gebruik in machines, constructies of andere toepassingen waar een stevige verbinding nodig is. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm² en is betrouwbaar bij zware belasting.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 3/4 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
7,43 €
HT:
6,19 €
6,31 €
HT:
5,26 €
HT:
