
calcActive())">
5,45 €
HT:
4,54 €
4,63 €
HT:
3,86 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074712
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/8" x 83mm Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 heeft een zwarte afwerking en een draadtype UNC 5/8" x 83 mm. De bout heeft een zeskantkop met een hoogte van 10,23 mm en biedt een treksterkte van 800 N/mm². Dit maakt hem sterk en geschikt voor stevige verbindingen in industriële toepassingen. De bout heeft 11 draden per inch, een schroefdraadlengte van 38 mm en een totale lengte van 83 mm. De zwarte laag beschermt tegen slijtage en zorgt voor een nette uitstraling. Veel gebruikt bij montage van machines, constructies en andere toepassingen waar betrouwbaarheid telt.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 1/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 38 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5,45 €
HT:
4,54 €
4,63 €
HT:
3,86 €
HT:
