
calcActive())">
2 799,36 €
HT:
2 332,80 €
2 379,46 €
HT:
1 982,88 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080695
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas Tweezijdig Groothoek 1 3/8" 6 splines 2380 mm 60 pk
De Walterscheid aftakas tweezijdig groothoek is gemaakt voor zwaar werk in de landbouw. De as heeft aan beide kanten een groothoek, wat zorgt voor soepele krachtoverdracht bij grote draaihoeken. De lengte is 2380 mm en beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De as levert tot 60 pk bij 1.000 omw/min en 38 pk bij 540 omw/min. Het citroenprofiel en de treksluitingen zorgen voor stevige koppeling en makkelijk losmaken. De SDF 15 afscherming biedt veilige bescherming tijdens gebruik. Stevig, betrouwbaar en gemaakt voor werktuigen die veel beweging vragen. Handleiding is inbegrepen.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Grootte | 2380 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1410 |
| Groothoek | Tweezijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | 0vGA/1G |
| Afscherming | SDF 15 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AG / ASGE |
| Type | WWZ |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 38/28 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 60/44 |
| Nm (540 omw./min.) | 500 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 415 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 799,36 €
HT:
2 332,80 €
2 379,46 €
HT:
1 982,88 €
HT:
