
calcActive())">
1.808,61 €
Exkl. Steuern:
1.519,84 €
1.537,31 €
Exkl. Steuern:
1.291,86 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032203
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp B - 1450 omw./min., as Ø: 28 mm
De Hertell Vacuümpomp B is een krachtige toevoeging aan jouw mestverwerkingssysteem. Met een toerental van 1450 omwentelingen per minuut en een stevige cilindrische as met een diameter van 28 mm, levert deze pomp betrouwbare prestaties. De pomp heeft een rechtsdraaiende draairichting en is ontworpen met afmetingen die perfect passen bij jouw behoeften: A: 260 mm, B: 175 mm, C: 2", D: 398 mm, E: 142 mm, As-Ø: 28 mm, Type: B2200, I: 28 mm, F: 105 mm, H: 144 mm, J: 265 mm, G: 42 mm. Met een uitvoering van 1450 omwentelingen per minuut en een asdiameter van 28 mm, is deze vacuümpomp een betrouwbare keuze voor efficiënte mestverwerking.
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | B |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 28 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1450 |
| Draairichting | Rechts |
| A (mm) | 260 |
| B (mm) | 175 |
| C (mm) | 2" |
| D (mm) | 398 |
| E (mm) | 142 |
| As-Ø (mm) | 28 |
| Type | B2200 |
| I (mm) | 28 |
| F (mm) | 105 |
| H (mm) | 144 |
| J (mm) | 265 |
| G (mm) | 42 |
| Uitvoering | 1.450 omw./min., as Ø: 28 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.808,61 €
Exkl. Steuern:
1.519,84 €
1.537,31 €
Exkl. Steuern:
1.291,86 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
