
calcActive())">
982,49 €
Exkl. Steuern:
825,62 €
835,12 €
Exkl. Steuern:
701,78 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032406
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp B - 1450 omw./min., as Ø: 19 mm
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Hertell Vacuümpomp B is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkend toerental van 1450 omwentelingen per minuut en een stevige cilindrische as met een diameter van 19 mm, levert deze pomp topprestaties. De draairichting is naar rechts en de pomp heeft een compact ontwerp met afmetingen van 188 x 128 x 308 mm. De Hertell Vacuümpomp B is uitgevoerd met een B-800 type en is ontworpen voor een soepele werking bij 1450 omwentelingen per minuut. Betrouwbaar, efficiënt en duurzaam - deze vacuümpomp staat garant voor optimale prestaties in jouw mestverwerkingssysteem.
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | B |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 19 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1450 |
| Draairichting | Rechts |
| A (mm) | 188 |
| B (mm) | 128 |
| C (mm) | 1" 1/2 |
| D (mm) | 308 |
| E (mm) | 90 |
| As-Ø (mm) | 19 |
| Type | B-800 |
| I (mm) | 19 |
| F (mm) | 70 |
| H (mm) | 100 |
| J (mm) | 190 |
| G (mm) | 35 |
| Uitvoering | 1.450 omw./min., as Ø: 19 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
982,49 €
Exkl. Steuern:
825,62 €
835,12 €
Exkl. Steuern:
701,78 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
