
calcActive())">
€ 0,82
Excl. BTW:
€ 0,68
€ 0,70
Excl. BTW:
€ 0,58
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073028
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/16" x 57 mm Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 heeft een draadmaat van 5/16" UNC en een lengte van 57 mm. De bout heeft een zwarte afwerking die helpt tegen roest en slijtage. De kop is zeskantig met een hoogte van 5,15 mm en een sleutelwijdte van 1/2 inch. De kwaliteit 8.8 geeft hoge treksterkte tot 800 N/mm², geschikt voor stevige metalen verbindingen. De gedeeltelijke schacht zorgt voor een sterke klemming bij montage in staal of hard materiaal. Deze bout is volgens norm ISO 4014 gemaakt, wat maatvastheid en betrouwbaarheid garandeert voor gebruik in werkplaats en industrie.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 5,15 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 22 |
| S (inch) | 1/2 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,82
Excl. BTW:
€ 0,68
€ 0,70
Excl. BTW:
€ 0,58
Excl. BTW:
