
calcActive())">
€ 0,64
Excl. BTW:
€ 0,53
€ 0,54
Excl. BTW:
€ 0,45
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073026
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Zwart 5/16" x 45 mm UNC
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van staal in kwaliteit 8.8 en heeft een zwarte afwerking. De bout heeft een 5/16" UNC draad en een lengte van 45 mm (1 3/4"). De zeskantkop meet 1/2" en de kophoogte is 5,15 mm. De bout heeft 18 draden per inch en een treksterkte van 800 N/mm². Door de sterke staalsoort is hij geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies. De zwarte laag biedt extra bescherming tegen slijtage en vocht. De precieze draad en maat zorgen voor een vaste passing bij industriële toepassingen en onderhoudswerk.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 5,15 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 1 3/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 22 |
| S (inch) | 1/2 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,64
Excl. BTW:
€ 0,53
€ 0,54
Excl. BTW:
€ 0,45
Excl. BTW:
