
calcActive())">
€ 0,88
Excl. BTW:
€ 0,73
€ 0,75
Excl. BTW:
€ 0,62
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073547
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 3/8" x 45 mm Staal 8.8 UNC Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 3/8" x 45 mm is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een zwarte afwerking en een zeskantkop voor stevige grip bij het vastdraaien. De draadsoort is UNC met 16 draden per inch en een draadlengte van 25 mm. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm², wat zorgt voor een betrouwbare verbinding in zware constructies. De totale lengte is 45 mm, met een diameter van 9,53 mm. Door de combinatie van afmeting, sterkte en afwerking is deze bout geschikt voor vele toepassingen in industrie en werkplaats.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 1 3/4 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 25 |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,88
Excl. BTW:
€ 0,73
€ 0,75
Excl. BTW:
€ 0,62
Excl. BTW:
