
calcActive())">
152,89 €
HT:
127,41 €
129,96 €
HT:
108,30 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020840
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Insteek-omschakelratel 300 Nm
De Hazet Insteek-omschakelratel 300 Nm is een krachtige tool die elke klus aankan. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium, voldoet deze ratel aan de DIN 3120/ISO 1174-1 norm. Met een maximaal draaimoment van 300 Nm is deze ratel perfect voor het vastdraaien van bouten en moeren. De verchroomde afwerking zorgt voor duurzaamheid en een professionele uitstraling. Met een lengte van 70.5 mm en een steekmaat van 27 mm is deze ratel handig in gebruik. De kopbreedte van 37 mm en kopdikte van 15.7 mm maken het een veelzijdig gereedschap voor verschillende toepassingen. Upgrade je gereedschapscollectie met de Hazet Insteek-omschakelratel 300 Nm en ervaar het gemak en de efficiëntie die het biedt.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 300 Nm |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 70.5 mm |
| Steekmaat van het afstelgereedschap I2 | 27 mm |
| Kopbreedte b | 37 mm |
| Kopdikte a | 15.7 mm |
| Kopdikte (a1) | 24.1 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
152,89 €
HT:
127,41 €
129,96 €
HT:
108,30 €
HT:
