
calcActive())">
1 258,51 €
HT:
1 048,76 €
1 069,74 €
HT:
891,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032217
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp KDP-3000 1.000 omw/min 3000 l/min Rechtsdraaiend
De Hertell Vacuümpomp KDP-3000 is een krachtige toevoeging aan jouw mestverwerkingssysteem. Met een capaciteit van 3000 liter per minuut en een toerental van 1000 omwentelingen per minuut, zorgt deze pomp voor efficiënte verwerking. De rechtsdraaiende cilindrische as met een diameter van 28 mm zorgt voor een stabiele werking. Met een compact ontwerp van 451 mm x 169,5 mm x 240 mm past deze pomp perfect in jouw installatie. De Hertell Vacuümpomp KDP-3000 is uitgerust met een veiligheidsventiel van 1 1/2" voor optimale beveiliging. Kies voor betrouwbaarheid en prestaties met deze direct aangedreven vacuümpomp van Hertell.
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KDP |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 28 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 3000 |
| A (mm) | 451 |
| B (mm) | 169,5 |
| D (mm) | 16 |
| E (mm) | 88 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| As-Ø (mm) | 28 |
| I (mm) | 260 |
| F (mm) | 410 |
| H (mm) | 240 |
| G (mm) | 290 |
| Uitvoering | KDP-3000 1.000 omw./min. Directe aandrijving, met as Ø 28 mm rechtsdraaiend |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 258,51 €
HT:
1 048,76 €
1 069,74 €
HT:
891,45 €
HT:
