
calcActive())">
3 271,74 €
HT:
2 726,45 €
2 780,98 €
HT:
2 317,48 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032223
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp KDP-12.000 1400 omw/min. (Rechts, 32 mm)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Hertell Vacuümpomp KDP-12.000 is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 12000 l/min en een toerental van 1400 omw/min, levert deze pomp topprestaties. De directe aandrijving met een cilindrische as van 32 mm zorgt voor een efficiënte werking. Dankzij de rechtsdraaiende draairichting is deze pomp eenvoudig te integreren in jouw systeem. Met afmetingen van 774 mm x 200 mm x 280 mm past deze pomp perfect in jouw installatie. Kies voor betrouwbaarheid en prestaties met de Hertell Vacuümpomp KDP-12.000!
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KDP |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1400 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 12000 |
| A (mm) | 774 |
| B (mm) | 200 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| As-Ø (mm) | 32 |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| G (mm) | 340 |
| Uitvoering | KDP-12.000 1.400 omw./min. Directe aandrijving, met as Ø: 32 mm rechtsdraaiend |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 271,74 €
HT:
2 726,45 €
2 780,98 €
HT:
2 317,48 €
HT:
