
calcActive())">
3,46 €
HT:
2,88 €
2,94 €
HT:
2,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51071623
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Draadeind M3 x 1000 DIN 976 Roestvrijstaal (V2A) Standaard draad
Dit draadeind M3 x 1000 volgens DIN 976 is gemaakt van roestvrijstaal (V2A) en heeft standaard draad met een spoed van 0,5 mm. Het materiaal is sterk en bestand tegen roest, wat het geschikt maakt voor gebruik in vochtige of buitenomgevingen. De treksterkte van 600 N/mm² zorgt voor betrouwbaarheid bij montage en constructie. Het draadeind heeft geen kop en is aan beide kanten schroefbaar. Het gladde oppervlak zorgt voor een nette afwerking en past goed bij technische toepassingen in werkplaatsen en industriële montage. Rechtse draadrichting voor standaard bevestiging.
Caractéristiques
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Spoed | 0,5 |
| Draadsoort | Standaard draad |
| Treksterkte (N/mm²) | 600 |
| Draad | M3 |
| Kwaliteitsklasse | V2A |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Roestvrijstaal (V2A) |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Roestvrijstaal (V2A) |
| Kop | Zonder kop |
| Draadrichting | RH |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3,46 €
HT:
2,88 €
2,94 €
HT:
2,45 €
HT:
