
calcActive())">
11,89 €
HT:
9,91 €
10,10 €
HT:
8,42 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074023
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Draadeind M12 x 1000 DIN 976 Roestvrijstaal V2A Metische draad
Dit draadeind M12 x 1000 volgens DIN 976 is gemaakt van roestvrijstaal V2A. Het heeft metrische draad met een spoed van 1,75 mm en een draadrichting rechts (RH). De staaf heeft geen kop en een treksterkte van 600 N/mm². Met zijn lengte van 1000 mm is dit draadeind geschikt voor stevige verbindingen in constructies, machines en werkplaatsen. De groene kleurcode (RAL 6024) markeert het type materiaal. Het V2A roestvrijstaal biedt goede bescherming tegen roest en slijtage. Dit maakt het draadeind betrouwbaar bij langdurig gebruik, ook in vochtige of buitenomgevingen.
Caractéristiques
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Spoed | 1,75 |
| Draadsoort | Metrische draad |
| Treksterkte (N/mm²) | 600 |
| Draad | M12 |
| Kwaliteitsklasse | V2A |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Roestvrijstaal (V2A) |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Roestvrijstaal (V2A) |
| Kop | Zonder kop |
| Kleur codering | Groen - RAL 6024 |
| Draadrichting | RH |
| Menke-nr. | 116010 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
11,89 €
HT:
9,91 €
10,10 €
HT:
8,42 €
HT:
