
calcActive())">
5,45 €
HT:
4,54 €
4,63 €
HT:
3,86 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073085
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Draadeind M8 x 1000 DIN 976 Roestvrijstaal (V2A) Standaard draad
Dit draadeind M8 x 1000 volgens DIN 976 is gemaakt van roestvrijstaal V2A. Het is sterk, roestvast en geschikt voor gebruik in vochtige of buitenomgevingen. De standaard draad heeft een spoed van 1,25 mm en loopt over de volledige lengte van 1000 mm. Dit type draadeind heeft geen kop en wordt vaak gebruikt in bouw, montage en machinewerk. Met een treksterkte van 600 N/mm² blijft het stevig onder belasting. De draad is recht (rechtsdraaiend) en de kleurcodering is groen, RAL 6024. Dit roestvrije draadeind is een betrouwbare keuze voor vaste en duurzame verbindingen.
Caractéristiques
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Spoed | 1,25 |
| Draadsoort | Standaard draad |
| Treksterkte (N/mm²) | 600 |
| Draad | M8 |
| Kwaliteitsklasse | V2A |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Roestvrijstaal (V2A) |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Roestvrijstaal (V2A) |
| Kop | Zonder kop |
| Kleur codering | Grün - RAL 6024 |
| Draadrichting | RH |
| Menke-nr. | 116008 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5,45 €
HT:
4,54 €
4,63 €
HT:
3,86 €
HT:
